Konkurz pre nových žiakov na Ďalší šk.rok 2019/20

Konkurz pre nových žiakov na ďalší školský rok 2019/20 
 

31.5.2019 piatok od 15.00-18.30 na Palackého 22
Počas tohto školského roka 2018-19 už nepríjimame žiadnych nových žiakov, nakoľko nemáme voľné miesta, ale dávame na stránku informácie o prijimacích skúškach na ďalší školský rok 2019-20.
Ďakujeme za pochopenie:-)


Záujemci o štúdium u nás v SZUŠ  Ludus majú možnosť prísť na prijimačky, ktoré sa budú konať v termíne a čase, ktorý je uvedený nižšie 

Prijimame deti od 8 rokov. Deti by mali v budúcom školskom roku navštevovať min. 2 triedu, takže ak budú mať 8 rokov budúci školský rok, ale budú druháci, je to v poriadku. To je minimálny vek. Prváčikov nepríjimame, pretože nebudeme mať ročník s takým nízkym vekom a nemali by sme ich kam zaradiť. ďakujeme za pochopenie.

Najvyššia veková hranica prihlásených je 17 rokov.

prosím o vyplnenie elektronickej prihlášky na stránke. následne vám pripravíme vytlačenú prihlášku , ktorá vás bude čakať keď prídete, nemusíte posielať ani doniesť. Prosím o vyplnenie všetkých potrebných údajov v prihláške, ak niečo budete chcieť zmeniť nie je problém to dodatočne urobiť.

Kto: žiaci od 8-17 rokov          Deň: 31.5.2019 piatok

Kedy:  chodiť môžete od 15.00- do 18.30 kedykoľvek v tomto čase, deti budeme brať v malých skupinách, podľa toho ako budú prichádzať. AK by bol veľký záujem budeme vám posielať mail s orientačným časom, aby ste sa vyhli dlhému čakaniu.

Kde: SZUŠ LUDUS, Palackého 22 / vchod hore na terase nad papiernictvom Merkantil/

Čo budete potrebovať: nie je potrebné si pripravovať žiadne texty ani pesničky, konkurz bude prebiehať v tvorivom prostredí a v malých skupinkách aby sme vytvorili čo najlepšiu atmosféru:-) 

ak máte záujem vyplňte elektronickú prihlášku na našej stránke aby sme vás evidovali ako záujemcu. ďakujeme

Kontaktné údaje:  info@skolaludus.sk       julia.kovacik@skolaludus.sk    tel.číslo: 0905543282   

tešíme sa na vás:-)